IRS2011STRPBF
מק"ט מוצר של DigiKey
IRS2011STRPBFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
IRS2011STRPBFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
IRS2011STRPBFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IRS2011STRPBF
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 31
מודלים EDA/CAD
IRS2011STRPBF דגמים
קטגוריה
מתח לוגיקה - VIL,‏ VIH
0.7V, 2.5V
זרם - יציאת שיא (מקור/מרזב)
1A, 1A
סוג כניסה
הופך
מתח צד גבוה - מקס' (Bootstrap)
200 V
זמן עליה/ירידה (אופייני)
25ns, 15ns
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 150°C (TJ)
סוג ערוץ
עצמאי
סוג השער
MOSFET‏ (תעלת-N‏)
מתח - הספקה
10V ~ 20V