IRFP9140NPBF
מק"ט מוצר של DigiKey
IRFP9140NPBF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IRFP9140NPBF
תיאור
MOSFET P-CH 100V 23A TO247AC
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת P 100 V 23A (Tc) 140W (Tc) חור מעבר TO-247AC
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
IRFP9140NPBF דגמים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4‏ ב-µA‏250‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
97 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±20V
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
1300 pF @ 25 V
סטטוס החלק
אפשרות אחרונה לרכישה
פיזור הספק (מקס')
140W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
100 V
מארז ההתקן של הספק
TO-247AC
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V