IRS2005STRPBF
מק"ט מוצר של DigiKey
IRS2005STRPBFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
IRS2005STRPBFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
IRS2005STRPBFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IRS2005STRPBF
תיאור
IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 8SOIC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 31
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
חצי-גשר דוחפי שער IC לא הופך 8-SOIC
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
IRS2005STRPBF דגמים
קטגוריה
מתח לוגיקה - VIL,‏ VIH
0.8V, 2.5V
יצרן
Infineon Technologies
זרם - יציאת שיא (מקור/מרזב)
290mA, 600mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג כניסה
לא הופך
סטטוס החלק
פעיל
מתח צד גבוה - מקס' (Bootstrap)
200 V
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
לא מאומת
זמן עליה/ירידה (אופייני)
70ns, 30ns
תצורה נדחפת
חצי-גשר
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 150°C (TJ)
סוג ערוץ
עצמאי
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר הדוחפים
2
מארז‏ / תיבה
‎8-SOIC (רוחב "0.154, 3.90 מ"מ)
סוג השער
IGBT‏, MOSFET‏ (תעלת-N‏)
מארז ההתקן של הספק
8-SOIC
מתח - הספקה
10V ~ 20V