IRL40SC228
מק"ט מוצר של DigiKey
IRL40SC228TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
IRL40SC228CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
IRL40SC228DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IRL40SC228
תיאור
MOSFET N-CH 40V 557A D2PAK
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 40 V 557A (Tc) 416W (Tc) הרכבה משטחית D2PAK‏ (7-מוליכים)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
IRL40SC228 דגמים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏2.4‏ ב-µA‏250‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
307 nC @ 4.5 V
סדרה
Vgs (מקס')
±20V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
19680 pF @ 25 V
סטטוס החלק
פעיל
פיזור הספק (מקס')
416W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח מרזב-למקור (Vdss)
40 V
מארז ההתקן של הספק
D2PAK‏ (7-מוליכים)
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
4.5V, 10V