IRS2008STRPBF
מק"ט מוצר של DigiKey
IRS2008STRPBFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
IRS2008STRPBFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
IRS2008STRPBFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IRS2008STRPBF
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 29
מודלים EDA/CAD
IRS2008STRPBF דגמים
קטגוריה
מתח לוגיקה - VIL,‏ VIH
0.8V, 2.5V
זרם - יציאת שיא (מקור/מרזב)
290mA, 600mA
סוג כניסה
לא הופך
מתח צד גבוה - מקס' (Bootstrap)
200 V
זמן עליה/ירידה (אופייני)
70ns, 30ns
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 150°C (TJ)
סוג ערוץ
סינכרוני
סוג השער
MOSFET‏ (תעלת-N‏)
מתח - הספקה
10V ~ 20V