TDA386400000AUMA1 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Infineon Technologies
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Infineon Technologies
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
ממיר Buck מייצבים ממותגים IC חיובי ניתן לתכנות 0.25V 1 יציאה 40A 36-PowerVFQFN
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
TDA386400000AUMA1
מק"ט מוצר של DigiKey
448-TDA386400000AUMA1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
448-TDA386400000AUMA1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
448-TDA386400000AUMA1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TDA386400000AUMA1
תיאור
IC REG BUCK PROG 40A IQFN-36
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 61
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
TDA386400000AUMA1 דגמים
קטגוריה
מתח - יציאה (מקס')
3.04V
יצרן
זרם - יציאה
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
תדר - מיתוג
400kHz ~ 2MHz
סטטוס החלק
פעיל
מיישר סינכרוני
כן
פונקציה
מוריד-מתח
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TJ)
תצורת יציאה
חיובי
דירוג
לרכב
טופולוגיה
הרשאה
AEC-Q101
סוג היציאה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר היציאות
1
מארז‏ / תיבה
מתח - כניסה (מינ')
3V
מארז ההתקן של הספק
PG-IQFN-36-3
מתח - כניסה (מקס')
17V