TDA386400200AUMA1 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Infineon Technologies
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Infineon Technologies
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
ממיר Buck מייצבים ממותגים IC חיובי ניתן לתכנות 0.25V 1 יציאה 40A 36-PowerVFQFN
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
TDA386400200AUMA1
מק"ט מוצר של DigiKey
448-TDA386400200AUMA1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TDA386400200AUMA1
תיאור
IC REG BUCK PROG 40A IQFN-36
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 39
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
יצרן
מתח - יציאה (מקס')
3.04V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
זרם - יציאה
סטטוס החלק
פעיל
תדר - מיתוג
400kHz ~ 2MHz
פונקציה
מוריד-מתח
מיישר סינכרוני
כן
תצורת יציאה
חיובי
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TJ)
טופולוגיה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג היציאה
מארז‏ / תיבה
מספר היציאות
1
מארז ההתקן של הספק
PG-IQFN-36-3
מתח - כניסה (מינ')
3V
מספר מוצר בסיס
מתח - כניסה (מקס')
17V