TVN3V3B1S-DFN1006-2LDG
מק"ט מוצר של DigiKey
3526-TVN3V3B1S-DFN1006-2LDGTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
3526-TVN3V3B1S-DFN1006-2LDGCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
3526-TVN3V3B1S-DFN1006-2LDGDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TVN3V3B1S-DFN1006-2LDG
תיאור
TVS DIODE 3.3VWM 6.6VC DFN1006
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
6,6V (טיפוסי) מלחץ8A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית DFN1006
קטגוריה
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
6,6V (טיפוסי)
יצרן
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
8A (8/20µs)
סדרה
הגנת קווי כוח
לא
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
שימוש כללי
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות @ תדר
11.5pF ב-1MHz
סוג
זנר (Zener)
טמפרטורת פעולה
150°C (TJ)
ערוצים דו-כיווניים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
3.3V (מקס')
מארז‏ / תיבה
0402 (1006 מטרי)
מתח - פריצה (מינ')
4V