ECS-240-20-30B-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
XC1122TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
XC1122CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
XC1122DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECS-240-20-30B-TR
תיאור
CRYSTAL 24.0000MHZ 20PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
24 MHz ±30ppm גבישים 20pF 30 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
מודלים EDA/CAD
ECS-240-20-30B-TR דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
20pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
30 Ohms
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
תדר
24 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (3.2‏x‏5‏)
יציבות התדר
±50ppm
גודל / מידה
אורך 0.197‏ אינץ' x‏ רוחב 0.126‏ אינץ' (5.00 מ"מ x‏ 3.20‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±30ppm