NDS36PT5-16ET TR
מק"ט מוצר של DigiKey
1982-NDS36PT5-16ETTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1982-NDS36PT5-16ETTRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1982-NDS36PT5-16ETTRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NDS36PT5-16ET TR
תיאור
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
SDRAM זיכרון IC 256Mbit LVTTL 166 MHz ‎54-TSOP II‎
קטגוריה
ממשק זיכרון
LVTTL
יצרן
תדר השעון
166 MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זמן מחזור כתיבה - מילה, דף
12ns
סטטוס החלק
פעיל
מתח - הספקה
3V ~ 3.6V
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
לא מאומת
טמפרטורת פעולה
0°C ~ 70°C (TA)