IMSA-11501S-45A-GFN1 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
IRISO USA Inc.
קיים במלאי: 39
גיליון נתונים
45 חיבורים FFC, FPC מחברי מגעים, למטה 0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ) הרכבה משטחית, זווית ישרה
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
FFC/FPC Auto Lock
IRISO USA, Inc - Auto I-Lock Connector Robot Manufacturing Concept
IMSA-11501S-45A-GFN1
מק"ט מוצר של DigiKey
2248-IMSA-11501S-45A-GFN1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2248-IMSA-11501S-45A-GFN1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IMSA-11501S-45A-GFN1
תיאור
CONN FFC BOTTOM 45POS 0.5MM R/A
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
IMSA-11501S-45A-GFN1 דגמים
קטגוריה
עובי FFC‏, FCB
0.30 מ"מ
ערך נקוב של המתח
50V
מספר המיקומים
45
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
פסיעה
0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
0.5A