IMSA-11501S-50A-GFN1
מק"ט מוצר של DigiKey
2248-IMSA-11501S-50A-GFN1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2248-IMSA-11501S-50A-GFN1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IMSA-11501S-50A-GFN1
תיאור
CONN FFC BOTTOM 50POS 0.5MM R/A
תיאור מפורט
50 חיבורים FFC, FPC מחברי מגעים, למטה 0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ) הרכבה משטחית, זווית ישרה
קטגוריה
עובי FFC‏, FCB
0.30 מ"מ
ערך נקוב של המתח
50V
מספר המיקומים
50
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
פסיעה
0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
0.5A