IS62WVS5128FBLL-20NLI
מק"ט מוצר של DigiKey
706-IS62WVS5128FBLL-20NLI-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IS62WVS5128FBLL-20NLI
תיאור
IC SRAM 4MBIT SPI/QUAD 8SOIC
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
SRAM - סינכרוני זיכרון IC 4Mbit SPI - Quad I/O, SDI 20 MHz 25 ns 8-SOIC
קטגוריה
ממשק זיכרון
SPI - Quad I/O, SDI
יצרן
תדר השעון
20 MHz
אריזה
בתפזורת
זמן גישה
25 ns
סטטוס החלק
פעיל
מתח - הספקה
2.2V ~ 3.6V
סוג זיכרון
נדיף
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)