AP7375Q-33Y-13
מק"ט מוצר של DigiKey
31-AP7375Q-33Y-13TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
31-AP7375Q-33Y-13CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
31-AP7375Q-33Y-13DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AP7375Q-33Y-13
תיאור
IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT89-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 40
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 300mA ‎SOT-89-3‎
קטגוריה
זרם - יציאה
יצרן
זרם - רגיעה (Iq)
8 µA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
PSRR
85dB (1kHz)
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר, קצר
תצורת יציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)
סוג היציאה
דירוג
לרכב
מספר המייצבים
1
הרשאה
AEC-Q100
מתח - כניסה (מקס')
45V
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V