M83513/25-D02NP
מק"ט מוצר של DigiKey
1003-M83513/25-D02NP-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
M83513/25-D02NP
תיאור
CONN MICRO-D RCPT 25POS PNL MNT
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
25 חיבורים D-סוג, Micro-D שקע, שקעי נקבה מחבר
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
M83513/25-D02NP דגמים
קטגוריה
מאפיין אוגן
צד חיבור, נועל בורג נקבה (2-56)
יצרן
סיומת
לחם (Solder)
סדרה
חומר מעטה, גימור
אלומיניום, ציפוי ניקל, קטליטי
אריזה
שקית
גימור מגע
זהב
סטטוס החלק
פעיל
עובי גימור מגע
50.0 מיקרו-אינץ' (1.27 מיקרומטר)
תצורת מחבר
דירוג זרם (אמפר)
3A
סוג מחבר
שקע, שקעי נקבה
חומר דיאלקטרי
פולימר גביש נוזלי (LCP)
מספר המיקומים
עובי חוט
‎24 AWG‎
מספר השורות
2
חומר מגע
סגסוגת נחושת
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C