TTETKLJANF-10.000000
מק"ט מוצר של DigiKey
1664-1207-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TTETKLJANF-10.000000
תיאור
XTAL OSC TCXO 10.0000MHZ CMOS
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 MHz TCXO מתנד גביש מקוזז השפעת טמפרטורה CMOS מתנד 3.3V ‎4-SMD, פדים חשופים, ללא מוליכים
קטגוריה
מתח - הספקה
3.3V
יצרן
יציבות התדר
±280ppb
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
פס
זרם - הספקה (מקס')
6mA