MKJ3A6F10-26PN
מק"ט מוצר של DigiKey
1003-1391-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MKJ3A6F10-26PN
תיאור
CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
חומר עיקרי
מתכת
יצרן
חומר המעטה
סגסוגת אלומיניום
סדרה
גימור המעטה
ניקל קטליטי
אריזה
בתפזורת
גימור מגע - חיבור
זהב
סטטוס החלק
פעיל
הגנת חדירות
עמיד סביבתית
סוג מחבר
סיכוך
מספר המיקומים
דירוג זרם (אמפר)
5A
גודל מעטה - תחיב
10-26
ערך נקוב של המתח
500VAC
סוג ההרכבה
תלוי חופשי (בשורה)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C