MKJ3A7F10-26SN
מק"ט מוצר של DigiKey
1003-1447-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MKJ3A7F10-26SN
תיאור
CONN RCPT FMALE 26POS GOLD CRIMP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
כיוון
N (רגיל)
גודל מעטה - תחיב
10-26
דירוג זרם (אמפר)
5A
סוג ההרכבה
הרכבה בלוח
ערך נקוב של המתח
500VAC
מאפיין הרכבה
Bulkhead - אום צד קדמי
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C