MKJ3A6F8-13PN
מק"ט מוצר של DigiKey
1003-1390-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MKJ3A6F8-13PN
תיאור
CONN PLUG MALE 13POS GOLD CRIMP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
13 מחבר עגול עם מיקום תקע, פיני זכר מלחץ
קטגוריה
חומר עיקרי
מתכת
יצרן
חומר המעטה
סגסוגת אלומיניום
סדרה
גימור המעטה
ניקל קטליטי
אריזה
בתפזורת
גימור מגע - חיבור
זהב
סטטוס החלק
פעיל
הגנת חדירות
עמיד סביבתית
סוג מחבר
סיכוך
מספר המיקומים
13
דירוג זרם (אמפר)
5A
גודל מעטה - תחיב
8-13
ערך נקוב של המתח
500VAC
סוג ההרכבה
תלוי חופשי (בשורה)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C