MKJ3A7F8-13SN
מק"ט מוצר של DigiKey
1003-1446-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MKJ3A7F8-13SN
תיאור
CONN RCPT FMALE 13POS GOLD CRIMP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
13 מחבר עגול עם מיקום שקע, שקעי נקבה מלחץ
קטגוריה
כיוון
N (רגיל)
מספר המיקומים
13
סיכוך
גודל מעטה - תחיב
8-13
דירוג זרם (אמפר)
5A
סוג ההרכבה
הרכבה בלוח
ערך נקוב של המתח
500VAC
מאפיין הרכבה
Bulkhead - אום צד קדמי
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C