MKJ3A6F9-19SN
מק"ט מוצר של DigiKey
1003-1381-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MKJ3A6F9-19SN
תיאור
CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
19 מחבר עגול עם מיקום תקע, שקעי נקבה מלחץ
קטגוריה
חומר עיקרי
מתכת
יצרן
חומר המעטה
סגסוגת אלומיניום
סדרה
גימור המעטה
ניקל קטליטי
אריזה
בתפזורת
גימור מגע - חיבור
זהב
סטטוס החלק
פעיל
הגנת חדירות
עמיד סביבתית
סוג מחבר
סיכוך
מספר המיקומים
19
דירוג זרם (אמפר)
5A
גודל מעטה - תחיב
9-19
ערך נקוב של המתח
500VAC
סוג ההרכבה
תלוי חופשי (בשורה)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C