MKJ3B7F9-19PN
מק"ט מוצר של DigiKey
1003-1465-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MKJ3B7F9-19PN
תיאור
CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
19 מחבר עגול עם מיקום שקע, פיני זכר מלחץ
קטגוריה
כיוון
N (רגיל)
מספר המיקומים
19
סיכוך
גודל מעטה - תחיב
9-19
דירוג זרם (אמפר)
5A
סוג ההרכבה
הרכבה בלוח
ערך נקוב של המתח
500VAC
מאפיין הרכבה
Bulkhead - אום צד קדמי
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C