MS3111F12-10S
מק"ט מוצר של DigiKey
1003-MS3111F12-10S-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MS3111F12-10S
תיאור
CONN RCPT 10POS CBL MNT W/SCKT
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 מחבר עגול עם מיקום שקע, שקעי נקבה גביע הלחמה
קטגוריה
חומר עיקרי
מתכת
יצרן
חומר המעטה
סגסוגת אלומיניום
סדרה
גימור המעטה
קדמיום בצבע זית
אריזה
בתפזורת
גימור מגע - חיבור
זהב
סטטוס החלק
פעיל
צבע
חום-ירוק זית
סוג מחבר
הגנת חדירות
עמיד סביבתית
מספר המיקומים
10
מאפיינים
מעצור מתיחה (Strain Relief)
גודל מעטה - תחיב
12-10
דירוג זרם (אמפר)
7.5A
סוג ההרכבה
תלוי חופשי (בשורה)
ערך נקוב של המתח
600VAC, 850VDC
סיומת
גביע הלחמה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C