MS3116F12-10P
מק"ט מוצר של DigiKey
1200-1020-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MS3116F12-10P
תיאור
CONN PLUG 10POS STRAIGHT W/PINS
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 מחבר עגול עם מיקום תקע, פיני זכר גביע הלחמה
מספר המיקומים
10
מאפיינים
מעצור מתיחה (Strain Relief)
גודל מעטה - תחיב
12-10
דירוג זרם (אמפר)
7.5A
סוג ההרכבה
תלוי חופשי (בשורה)
ערך נקוב של המתח
600VAC, 850VDC
סיומת
גביע הלחמה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C