MS3112E18-32S
מק"ט מוצר של DigiKey
IMS3112E18-32S-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MS3112E18-32S
תיאור
CONN RCPT 32POS BOX MNT W/SCKT
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
32 מחבר עגול עם מיקום שקע, שקעי נקבה גביע הלחמה
קטגוריה
כיוון
N (רגיל)
מספר המיקומים
32
גודל מעטה - תחיב
18-32
דירוג זרם (אמפר)
7.5A
סוג ההרכבה
הרכבה בלוח
ערך נקוב של המתח
600VAC, 850VDC
מאפיין הרכבה
אוגן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C