MS3116F18-32P
מק"ט מוצר של DigiKey
1003-MS3116F18-32P-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MS3116F18-32P
תיאור
CONN PLUG 32POS STRAIGHT W/PINS
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
32 מחבר עגול עם מיקום תקע, פיני זכר גביע הלחמה
מספר המיקומים
32
מאפיינים
מעצור מתיחה (Strain Relief)
גודל מעטה - תחיב
18-32
דירוג זרם (אמפר)
7.5A
סוג ההרכבה
תלוי חופשי (בשורה)
ערך נקוב של המתח
600VAC, 850VDC
סיומת
גביע הלחמה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C