MS3114E12-10S
מק"ט מוצר של DigiKey
IMS3114E12-10S-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MS3114E12-10S
תיאור
CONN RCPT 10POS JAM NUT W/SCKT
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 מחבר עגול עם מיקום שקע, שקעי נקבה גביע הלחמה
מספר המיקומים
10
מאפיינים
מעטה אחורי (Backshell)
גודל מעטה - תחיב
12-10
דירוג זרם (אמפר)
7.5A
סוג ההרכבה
הרכבה בלוח
ערך נקוב של המתח
600VAC, 850VDC
מאפיין הרכבה
Bulkhead - אום צד קדמי
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C