MS3121F12-10P
מק"ט מוצר של DigiKey
1200-1027-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MS3121F12-10P
תיאור
CONN RCPT 10POS CBL MNT W/PINS
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 מחבר עגול עם מיקום שקע, פיני זכר מלחץ
מספר המיקומים
10
מאפיינים
מעצור מתיחה (Strain Relief)
גודל מעטה - תחיב
12-10
דירוג זרם (אמפר)
7.5A
סוג ההרכבה
תלוי חופשי (בשורה)
ערך נקוב של המתח
600VAC, 850VDC
סיומת
מלחץ
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C