MS3126E12-10S
מק"ט מוצר של DigiKey
1200-1023-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MS3126E12-10S
תיאור
CONN PLUG 10POS STRAIGHT W/SCKT
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 מחבר עגול עם מיקום תקע, שקעי נקבה מלחץ
מספר המיקומים
10
מאפיינים
מעטה אחורי (Backshell)
גודל מעטה - תחיב
12-10
דירוג זרם (אמפר)
7.5A
סוג ההרכבה
תלוי חופשי (בשורה)
ערך נקוב של המתח
600VAC, 850VDC
סיומת
מלחץ
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C