MS3121F12-10S
מק"ט מוצר של DigiKey
1200-1026-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MS3121F12-10S
תיאור
CONN RCPT 10POS CBL MNT W/SCKT
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 מחבר עגול עם מיקום שקע, שקעי נקבה מלחץ
מספר המיקומים
10
מאפיינים
מעצור מתיחה (Strain Relief)
גודל מעטה - תחיב
12-10
דירוג זרם (אמפר)
7.5A
סוג ההרכבה
תלוי חופשי (בשורה)
ערך נקוב של המתח
600VAC, 850VDC
סיומת
מלחץ
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C