MS3122E12-10S
מק"ט מוצר של DigiKey
IMS3122E12-10S-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MS3122E12-10S
תיאור
CONN RCPT 10POS BOX MNT W/SCKT
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 מחבר עגול עם מיקום שקע, שקעי נקבה מלחץ
קטגוריה
כיוון
N (רגיל)
מספר המיקומים
10
גודל מעטה - תחיב
12-10
דירוג זרם (אמפר)
7.5A
סוג ההרכבה
הרכבה בלוח
ערך נקוב של המתח
600VAC, 850VDC
מאפיין הרכבה
אוגן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C