MS3122E22-55S
מק"ט מוצר של DigiKey
IMS3122E22-55S-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MS3122E22-55S
תיאור
CONN RCPT 55POS BOX MNT W/SCKT
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
55 מחבר עגול עם מיקום שקע, שקעי נקבה מלחץ
קטגוריה
כיוון
N (רגיל)
יצרן
חומר עיקרי
מתכת
סדרה
חומר המעטה
סגסוגת אלומיניום
אריזה
בתפזורת
גימור המעטה
קדמיום בצבע זית
סטטוס החלק
פעיל
גימור מגע - חיבור
זהב
סוג מחבר
צבע
חום-ירוק זית
מספר המיקומים
55
הגנת חדירות
עמיד סביבתית
גודל מעטה - תחיב
22-55
דירוג זרם (אמפר)
7.5A
סוג ההרכבה
הרכבה בלוח
ערך נקוב של המתח
600VAC, 850VDC
מאפיין הרכבה
אוגן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C