MS3126F22-55P
מק"ט מוצר של DigiKey
IMS3126F22-55P-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MS3126F22-55P
תיאור
CONN PLUG 55POS STRAIGHT W/PINS
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
55 מחבר עגול עם מיקום תקע, פיני זכר מלחץ
מספר המיקומים
55
מאפיינים
מעצור מתיחה (Strain Relief)
גודל מעטה - תחיב
22-55
דירוג זרם (אמפר)
7.5A
סוג ההרכבה
תלוי חופשי (בשורה)
ערך נקוב של המתח
600VAC, 850VDC
סיומת
מלחץ
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C