MS3124E12-10P
מק"ט מוצר של DigiKey
1200-1033-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MS3124E12-10P
תיאור
CONN RCPT 10POS JAM NUT W/PINS
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 מחבר עגול עם מיקום שקע, פיני זכר מלחץ
מספר המיקומים
10
מאפיינים
מעטה אחורי (Backshell)
גודל מעטה - תחיב
12-10
דירוג זרם (אמפר)
7.5A
סוג ההרכבה
הרכבה בלוח
ערך נקוב של המתח
600VAC, 850VDC
מאפיין הרכבה
Bulkhead - אום צד קדמי
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C