CLA100E1200KB
מק"ט מוצר של DigiKey
238-CLA100E1200KB-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CLA100E1200KB
תיאור
SCR 1.2KV 160A TO-264
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - מצב מופעל ‎(It (RMS))‎‏ (מקס')
160 A
יצרן
IXYS
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
100 mA
סדרה
זרם - נחשול לא-חוזר ‎50, 60 Hz (Itsm)
1100A, 11900A
אריזה
צינור
סוג SCR
התאוששות סטנדרטית
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 150°C (TJ)
מתח - מצב מופסק
1.2 kV
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח - מזנק שער (Vgt) (מקס')
1.5 V
מארז‏ / תיבה
TO-264-3, TO-264AA
זרם - מזנק שער (Igt) (מקס')
40 mA
מארז ההתקן של הספק
TO-264
מתח - מצב מופעל (Vtm) (מקס')
1.37 V
מספר מוצר בסיס
זרם - מצב מופעל ‎(It (AV))‎‏ (מקס')
100 A