VS-80TPS16L-M3
מק"ט מוצר של DigiKey
112-VS-80TPS16L-M3-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VS-80TPS16L-M3
תיאור
SCR 1.6KV 126A TO-247AD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
VS-80TPS16L-M3 דגמים
קטגוריה
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
200 mA
יצרן
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
זרם - מצב מופסק (מקס')
200 µA
אריזה
צינור
זרם - נחשול לא-חוזר ‎50, 60 Hz (Itsm)
1kA ב-50Hz
סטטוס החלק
פעיל
סוג SCR
התאוששות סטנדרטית
מתח - מצב מופסק
1.6 kV
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 150°C (TJ)
מתח - מזנק שער (Vgt) (מקס')
1.5 V
סוג ההרכבה
חור מעבר
זרם - מזנק שער (Igt) (מקס')
100 mA
מארז‏ / תיבה
TO-247-3
מתח - מצב מופעל (Vtm) (מקס')
1.66 V
מארז ההתקן של הספק
TO-247AD
זרם - מצב מופעל ‎(It (AV))‎‏ (מקס')
80 A
מספר מוצר בסיס
זרם - מצב מופעל ‎(It (RMS))‎‏ (מקס')
126 A