CMA160E1600HF
מק"ט מוצר של DigiKey
238-CMA160E1600HF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CMA160E1600HF
תיאור
POWER THYRISTOR DISCRETES-SCR TO
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
SCR 1600 V 250 A שער רגיש חור מעבר PLUS247™-3
קטגוריה
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
200 mA
יצרן
IXYS
זרם - מצב מופסק (מקס')
200 µA
אריזה
צינור
זרם - נחשול לא-חוזר ‎50, 60 Hz (Itsm)
1400A, 1510A
סטטוס החלק
פעיל
סוג SCR
שער רגיש
מתח - מצב מופסק
1600 V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 150°C (TJ)
מתח - מזנק שער (Vgt) (מקס')
1.5 V
סוג ההרכבה
חור מעבר
זרם - מזנק שער (Igt) (מקס')
100 mA
מארז‏ / תיבה
‎TO-247-3‏, גרסה
מתח - מצב מופעל (Vtm) (מקס')
2.21 V
מארז ההתקן של הספק
PLUS247™-3
זרם - מצב מופעל ‎(It (AV))‎‏ (מקס')
160 A
מספר מוצר בסיס
זרם - מצב מופעל ‎(It (RMS))‎‏ (מקס')
250 A