IXFA220N06T3 פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
דומים
Nexperia USA Inc.
קיים במלאי: 205
גיליון נתונים
דומים
Infineon Technologies
קיים במלאי: 4,986
גיליון נתונים
Infineon Technologies
קיים במלאי: 7,718
קיים במלאי: 540
Nexperia USA Inc.
STMicroelectronics
STMicroelectronics
קיים במלאי: 842
תעלת N 60 V 220A (Tc) 440W (Tc) הרכבה משטחית TO-263
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
IXFA220N06T3
מק"ט מוצר של DigiKey
IXFA220N06T3-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IXFA220N06T3
תיאור
MOSFET N-CH 60V 220A TO263
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4‏ ב-µA‏250‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
136 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±20V
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
8500 pF @ 25 V
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
פיזור הספק (מקס')
440W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח מרזב-למקור (Vdss)
60 V
מארז ההתקן של הספק
TO-263
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V