IXFH10N100 פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
מומלצי MFR
IXYS
קיים במלאי: 569
גיליון נתונים
דומים
Microchip Technology
קיים במלאי: 68
גיליון נתונים
דומים
Vishay Siliconix
קיים במלאי: 409
STMicroelectronics
קיים במלאי: 28
STMicroelectronics
קיים במלאי: 425
קיים במלאי: 509
קיים במלאי: 495
קיים במלאי: 749
תעלת N 1000 V 10A (Tc) 300W (Tc) חור מעבר ‎TO-247AD (IXFH)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
HiPerFET_TO-247-3
IXFH10N100
מק"ט מוצר של DigiKey
IXFH10N100-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IXFH10N100
תיאור
MOSFET N-CH 1KV 10A TO-247AD
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4.5‏ ב-mA‏4‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
155 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±20V
אריזה
צינור
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
4000 pF @ 25 V
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
פיזור הספק (מקס')
300W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח מרזב-למקור (Vdss)
1000 V
מארז ההתקן של הספק
‎TO-247AD (IXFH)‎
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V