IXTH10N100D פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
דומים
Microchip Technology
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Microchip Technology
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
STMicroelectronics
קיים במלאי: 28
STMicroelectronics
קיים במלאי: 310
תעלת-N‏, אופן מיחסור 1000 V 10A (Tc) 400W (Tc) חור מעבר ‎TO-247 (IXTH)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
IXTH10N100D
מק"ט מוצר של DigiKey
238-IXTH10N100D-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IXTH10N100D
תיאור
MOSFET N-CH 1000V 10A TO247
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏3.5‏ ב-µA‏250‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
130 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±30V
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
2500 pF @ 25 V
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
פיזור הספק (מקס')
400W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח מרזב-למקור (Vdss)
1000 V
מארז ההתקן של הספק
‎TO-247 (IXTH)‎
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V