APT9M100B זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
ישירים
Alpha & Omega Semiconductor Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
IXYS
קיים במלאי: 569
גיליון נתונים
דומים
IXYS
קיים במלאי: 0
קיים במלאי: 270
קיים במלאי: 37
STMicroelectronics
תעלת N 1000 V 9A (Tc) 335W (Tc) חור מעבר ‎TO-247 [B]‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
APT9M100B
מק"ט מוצר של DigiKey
APT9M100B-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
APT9M100B
תיאור
MOSFET N-CH 1000V 9A TO247
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏5‏ ב-mA‏1‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
80 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±30V
אריזה
צינור
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
2605 pF @ 25 V
סטטוס החלק
פעיל
פיזור הספק (מקס')
335W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח מרזב-למקור (Vdss)
1000 V
מארז ההתקן של הספק
‎TO-247 [B]‎
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V