IXTH76P10T
מק"ט מוצר של DigiKey
IXTH76P10T-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IXTH76P10T
תיאור
MOSFET P-CH 100V 76A TO247
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 32
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת P 100 V 76A (Tc) 298W (Tc) חור מעבר ‎TO-247 (IXTH)‎
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4‏ ב-µA‏250‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
197 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±15V
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
13700 pF @ 25 V
סטטוס החלק
פעיל
פיזור הספק (מקס')
298W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
100 V
מארז ההתקן של הספק
‎TO-247 (IXTH)‎
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V