IXTH90P10P
מק"ט מוצר של DigiKey
238-IXTH90P10P-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IXTH90P10P
תיאור
MOSFET P-CH 100V 90A TO247
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 27
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת P 100 V 90A (Tc) 462W (Tc) חור מעבר ‎TO-247 (IXTH)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
IXTH90P10P דגמים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4‏ ב-µA‏250‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
120 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±20V
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
5800 pF @ 25 V
פיזור הספק (מקס')
462W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
100 V
מארז ההתקן של הספק
‎TO-247 (IXTH)‎
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V