IXXH75N60B3D1 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Infineon Technologies
קיים במלאי: 1,693
גיליון נתונים
דומים
onsemi
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
IGBT PT 600 V 160 A 750 W חור מעבר TO-247AD (IXXH)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
IXXH75N60B3D1
מק"ט מוצר של DigiKey
IXXH75N60B3D1-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IXXH75N60B3D1
תיאור
IGBT PT 600V 160A TO-247AD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 47
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
אנרגיית מיתוג
1.7mJ (מופעל), 1.5mJ (מופסק)
מטען שער
107 nC
אריזה
צינור
Td (on/off) @ 25°C
35ns/118ns
תנאי בדיקה
400V, 60A, 5Ohm, 15V
סוג IGBT
PT
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
25 ns
מתח - פריצת קולט-פולט (מקס')
600 V
זרם - קולט (Ic) (מקס')
160 A
זרם קולט בפולסים (Icm)
300 A
Vce(On)‎‏ (מקס') @‏ ‏Vge‏, ‏ Ic
V‏1.85‏ ב-V‏15‏, A‏60‏
מספר מוצר בסיס
הספק - מקס'
750 W