SGL160N60UFDTU פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
דומים
Microchip Technology
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Infineon Technologies
קיים במלאי: 1,693
גיליון נתונים
IXYS
IXYS
קיים במלאי: 381
קיים במלאי: 134
IGBT 600 V 160 A 250 W חור מעבר TO-264-3
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SGL160N60UFDTU
מק"ט מוצר של DigiKey
SGL160N60UFDTU-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SGL160N60UFDTU
תיאור
IGBT 600V 160A TO-264-3
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
סוג כניסה
סטנדרטי
יצרן
onsemi
מטען שער
345 nC
אריזה
צינור
Td (on/off) @ 25°C
40ns/90ns
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
תנאי בדיקה
300V, 80A, 3.9Ohm, 15V
מתח - פריצת קולט-פולט (מקס')
600 V
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
95 ns
זרם - קולט (Ic) (מקס')
160 A
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
זרם קולט בפולסים (Icm)
300 A
סוג ההרכבה
חור מעבר
Vce(On)‎‏ (מקס') @‏ ‏Vge‏, ‏ Ic
V‏2.6‏ ב-V‏15‏, A‏80‏
מארז‏ / תיבה
TO-264-3, TO-264AA
הספק - מקס'
250 W