IXXH75N60C3 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Infineon Technologies
קיים במלאי: 1,693
גיליון נתונים
דומים
onsemi
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
IGBT PT 600 V 150 A 750 W חור מעבר TO-247AD (IXXH)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
IXXH75N60C3
מק"ט מוצר של DigiKey
IXXH75N60C3-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IXXH75N60C3
תיאור
IGBT PT 600V 150A TO-247AD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
הספק - מקס'
750 W
יצרן
IXYS
אנרגיית מיתוג
1.6mJ (מופעל), 800µJ (מופסק)
סדרה
סוג כניסה
סטנדרטי
אריזה
צינור
מטען שער
107 nC
סטטוס החלק
פעיל
Td (on/off) @ 25°C
35ns/90ns
סוג IGBT
PT
תנאי בדיקה
400V, 60A, 5Ohm, 15V
מתח - פריצת קולט-פולט (מקס')
600 V
סוג ההרכבה
חור מעבר
זרם - קולט (Ic) (מקס')
150 A
מארז‏ / תיבה
TO-247-3
זרם קולט בפולסים (Icm)
300 A