IXYH20N65C3 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
STMicroelectronics
קיים במלאי: 144
גיליון נתונים
דומים
STMicroelectronics
קיים במלאי: 600
גיליון נתונים
IGBT PT 650 V 50 A 230 W חור מעבר ‎TO-247 (IXTH)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
IXYH20N65C3
מק"ט מוצר של DigiKey
IXYH20N65C3-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IXYH20N65C3
תיאור
IGBT PT 650V 50A TO-247
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
אנרגיית מיתוג
430µJ (מופעל), 350µJ (מופסק)
יצרן
IXYS
סוג כניסה
סטנדרטי
סדרה
מטען שער
30 nC
אריזה
צינור
Td (on/off) @ 25°C
19ns/80ns
סטטוס החלק
פעיל
תנאי בדיקה
400V, 20A, 20Ohm, 15V
סוג IGBT
PT
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח - פריצת קולט-פולט (מקס')
650 V
סוג ההרכבה
חור מעבר
זרם - קולט (Ic) (מקס')
50 A
מארז‏ / תיבה
TO-247-3
זרם קולט בפולסים (Icm)
105 A
מארז ההתקן של הספק
‎TO-247 (IXTH)‎
Vce(On)‎‏ (מקס') @‏ ‏Vge‏, ‏ Ic
V‏2.5‏ ב-V‏15‏, A‏20‏
מספר מוצר בסיס
הספק - מקס'
230 W