IXYH30N65C3 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
STMicroelectronics
קיים במלאי: 144
גיליון נתונים
דומים
STMicroelectronics
קיים במלאי: 600
גיליון נתונים
IGBT PT 650 V 60 A 270 W חור מעבר ‎TO-247 (IXTH)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
IXYH30N65C3
מק"ט מוצר של DigiKey
IXYH30N65C3-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IXYH30N65C3
תיאור
IGBT PT 650V 60A TO-247
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
אנרגיית מיתוג
1mJ (מופעל), 270µJ (מופסק)
מטען שער
44 nC
אריזה
צינור
Td (on/off) @ 25°C
21ns/75ns
תנאי בדיקה
400V, 30A, 10Ohm, 15V
סוג IGBT
PT
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח - פריצת קולט-פולט (מקס')
650 V
זרם - קולט (Ic) (מקס')
60 A
זרם קולט בפולסים (Icm)
118 A
Vce(On)‎‏ (מקס') @‏ ‏Vge‏, ‏ Ic
V‏2.7‏ ב-V‏15‏, A‏30‏
מספר מוצר בסיס
הספק - מקס'
270 W