IXYH40N120B3D1
מק"ט מוצר של DigiKey
IXYH40N120B3D1-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IXYH40N120B3D1
תיאור
IGBT 1200V 86A TO-247
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 42
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
IGBT 1200 V 86 A 480 W חור מעבר ‎TO-247 (IXYH)‎
קטגוריה
סוג כניסה
סטנדרטי
יצרן
IXYS
מטען שער
87 nC
סדרה
Td (on/off) @ 25°C
22ns/177ns
אריזה
צינור
תנאי בדיקה
600V, 40A, 10 Ohm, 15V
סטטוס החלק
פעיל
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
100 ns
מתח - פריצת קולט-פולט (מקס')
1200 V
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
זרם - קולט (Ic) (מקס')
86 A
סוג ההרכבה
חור מעבר
זרם קולט בפולסים (Icm)
180 A
מארז‏ / תיבה
TO-247-3
Vce(On)‎‏ (מקס') @‏ ‏Vge‏, ‏ Ic
V‏2.9‏ ב-V‏15‏, A‏40‏
מארז ההתקן של הספק
‎TO-247 (IXYH)‎
הספק - מקס'
480 W