APT50GR120L
מק"ט מוצר של DigiKey
APT50GR120L-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
APT50GR120L
תיאור
IGBT NPT 1200V 117A TO-264
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
IGBT NPT 1200 V 117 A 694 W חור מעבר TO-264
קטגוריה
אנרגיית מיתוג
2.14mJ (מופעל), 1.48mJ (מופסק)
יצרן
Microchip Technology
סוג כניסה
סטנדרטי
אריזה
צינור
מטען שער
445 nC
סטטוס החלק
פעיל
Td (on/off) @ 25°C
28ns/237ns
סוג IGBT
NPT
תנאי בדיקה
600V, 50A, 4.3Ohm, 15V
מתח - פריצת קולט-פולט (מקס')
1200 V
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
זרם - קולט (Ic) (מקס')
117 A
סוג ההרכבה
חור מעבר
זרם קולט בפולסים (Icm)
200 A
מארז‏ / תיבה
TO-264-3, TO-264AA
Vce(On)‎‏ (מקס') @‏ ‏Vge‏, ‏ Ic
V‏3.2‏ ב-V‏15‏, A‏50‏
מארז ההתקן של הספק
TO-264
הספק - מקס'
694 W